co mówi narcyz

Chcesz wiedzieć jaką strategię obrał narcyz podczas procesu sądowego? Chcesz poznać jego plany wobec Ciebie w postępowaniu sądowym? Zacznij analizować to, co mówi narcyz, a dowiesz się co zamierza zrobić.

Słowny atak narcyza

Jedną z metod manipulacji narcyza jest zastraszanie drugiej strony. Na pewno usłyszysz to, co narcyz planuje zrobić podczas procesu. W ten sposób będzie chciał zniszczyć Twoją pewność siebie, przestraszyć Cię i uzmysłowić Ci, że pójście do sądu nie jest dobrym pomysłem, bo wiele możesz stracić. Celem narcyza będzie tutaj osłabienie Ciebie. Jednak z drugiej strony groźby narcyza to szansa dla Ciebie, aby poznać jego plany. Warto zatem skupić się na tym, co mówi narcyz, jakie argumenty wykorzystuje przeciwko Tobie. Z dużym prawdopodobieństwem podczas procesu uderzy właśnie w te aspekty i skieruje przeciwko Tobie oskarżenia w tym zakresie.

Przygotuj się do postępowania z narcyzem

Bezpieczniej będzie jeśli wcześniej przygotujesz swoje stanowisko i kontrargumentację tak, aby nie dać się zaskoczyć. Nie warto stosować doraźnych metod, które sprawdzą się tylko na chwilę. Ze słów narcyza, z tego, co mówi, co pisze, można wysunąć sporo wniosków odnośnie tego, które kwestie zostaną przez niego poruszone. Pamiętaj o tym, że narcyz dotyka obszarów, na których najbardziej zależy drugiej stronie. Najczęściej są to dzieci oraz kwestie finansowe. Można też założyć, że te właśnie aspekty będą najbardziej przez niego atakowane.

E-book: Narcyz w sądzie. Jak ochronić siebie i dzieci

W procesie z narcyzem nie ma miejsca na nieprzemyślane działanie. Jeśli chcesz zbudować strategię i dobrze przygotować się na działania narcyza, przeczytaj e-book. Powstał on na podstawie kilkunastu lat pracy oraz kilkuset konsultacji dla osób rozstających, rozwodzących z narcyzem/osobą toksyczną.

Jak zakończyć związek z narcyzem, żeby wreszcie uwolnić się z toksycznej reakcji ? Co robić, kiedy sprawa o rozwód, uregulowanie spraw dzieci idzie w złym kierunku? Jak zaplanować sprawę w sądzi,  żeby narcyz nie zabrał Ci tego, na czym Ci zależy? Odpowiedź znajduje się w tym e-booku: 

Narcyz w sądzie. Jak ochronić siebie i dzieci.

 

______________________________________

Jeśli chcesz umówić się na konsultacje ze mną, możesz to zrobić poprzez:

✉: Rejestracja online 

☎:  + 48 785-289-888 (infolinia czynna pon- sob w godzinach 8.00 – 20.00)

Pozdrawiam

Magdalena Bajsarowicz

Prawnik & Psycholog sądowy