Zadbajmy wspólnie o dobrostan psychiczny Twojego dziecka

Zdalna edukacja rodziców w rozwodzie.

O mnie

Prowadzę kancelarię prawno-psychologiczną Centrum Spraw Rozwodowych (CSR) we Wrocławiu i w Warszawie.

Edukuję rodziców w rozwodzie, jak powiedzieć dziecku o rozwodzie oraz jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie.

Swoją wiedzą prawno-psychologiczną  dzielę się z rodzicami na wiele różnych sposobów:

Serdecznie zapraszam do współpracy

Magdalena Bajsarowicz

 

 

Posiadam wszechstronne wykształcenie prawno-psychologiczne, które stale rozwijam (studia podypomowe i doktoranckie). Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę nie tylko w oparciu o zdobywaną praktykę, ale również poprzez udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach zawodowych z zakresu pracy z osobami w kryzysach życiowych oraz pracy z dziećmi w przełomowych momentach ich życia.

Jak rozmawiać z dziećmi o rozwodzie?

Z mojej wieloletniej praktyki współpracy z rozwodzącymi się parami i ich dziećmi wynika, że rodzice mają wiele pytań związanych z dziećmi, przed podjęciem decyzji o rozwodzie i rozstaniu się. Zastanawiają się:

  • Jak przygotować dziecko do rozwodu?
  • Kiedy powiedzieć dziecku o rozwodzie?
  • Jak powiedzieć dziecku o rozwodzie?

Gdy rodzice zakomunikują już dziecku rozwód, pojawiają się kolejne, niemniej trudne pytania:

  • Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie?
  • Jak przeprowadzić dziecko przez rozwód i rozstanie rodziców?
  • Jak uchronić dziecko przed powielaniem błędów rozwodzących się rodziców w dorosłości? 

Wiem, że świadomi rodzice nie chcą, by ich rozwód skrzywdził dziecko. Dokładają wszelkich starań, aby nadal czuło się ono kochane i bezpieczne. Często jednak nie do końca wiedzą, jak to najlepiej zrobić.

Z myślą o dobrostanie psychicznym dzieci rozstających się rodziców i ich przyszłości, przygotowałam kurs online „rozwód a dzieci”. Dedykuję go wszystkim kochającym swoje dzieci rodzicom.

                                                                                                            Kurs online

 “Jak dobrze przygotować i przeprowadzić dziecko przez rozwód / rozstanie rodziców.”

  • Jak rozwód wpłynie na ich dziecko?
  • Jak uchronić dziecko przed złymi przeżyciami?
  • Czy możliwe jest, żeby dziecko nie odczuwało negatywnych konsekwencji rozwodu?
  • Co zrobić, aby dziecko pomimo rozstania rodziców czuło się kochanie i czuło się bezpieczenie?

Nie czekaj i kup już teraz!

Rekomendacje

Pani Magda wytłumaczyła mi jak przygotować dzieci do rozwodu. Powiedziała mi jak z nimi rozmawiać i na co się przygotować. Najważniejsze było dla mnie chronić dzieci, żeby nie przeżywały tego co ja. Przez spotkania nauczyłam się rozmawiać z nimi w ogóle na trudne tematy a rozówd nie jest już trudym tematem dla nas.

Julia J.

Pacjentka

Jestem bardzo wdzięczna losowi, ze spotkałam Panią Magdę w czasie rozwodu. Taką siłę jaką miałam po wizytach i przekonanie, że mogę zmienić swoje życie jest bezcenne. Polecam każdemu, kto przeżywa rozwód.

Klaudia M.

Pacjentka

Potrzebowałam opinię psychologa do sprawy rozwodowej i tak trafiłam do gabinetu, Pani Magdy. Badania trwały długo ale było warto. Pani Magda wytłumaczyła mi wszytko dokładnie. Polecam, widać że zna się na swojej pracy.

Pacjentka

Pacjentka

Przy rozwodzie były maż chciał udowodnić, że jestem okropną matką, cały czas wytykał mi błędy, wiedziałam , że robi mi na złość ale bardzo bałam się, że zabierze mi córkę. W beznadziejnej sytuacji w strasznym stanie trafiłam do Pani Psycholog. Pomogła mi stanąć na nogi w rozwodzie i przygotowała bardzo szczegółową opinię na mój temat, pokazałam że jestem dobrą matką.

Weronika K.

Pacjentka

Świetny psycholog rozwodowy. Widać doświadczenie, wiedzę i ludzkie podejście. Dziękuję i do zobaczenia.

Paulina M.

Pacjentka

Jak się przygotować do badania OZSS?

Badanie OZSS wykonywane jest na zlecenie sądu lub uczestników postępowania w sprawie rozwodowej. Dotyczy w szczególności ustalenia kontaktów z dzieckiem, rozstrzygnięcia o władzy rodzicielskiej, wyłącznej lub naprzemiennej opieki nad dzieckiem oraz miejsca zamieszkania dziecka. Z doświadczenia wiem, że często rodzice są bardzo przejęci tym badaniem. Nie wiedzą, jak się zachować i co mówić w OZSS. Z myślą o nich udzielam konsultacji „Jak przygotować się oraz dziecko do badania w OZSS?” Zapraszam do kontaktu.

Skuteczne zarzuty do opinii OZSS

Opinia OZSS może być wydana zarówno na niekorzyść matki, jak i ojca. Rodzic, który ją otrzymał często mówi, że jest to „zła opinia OZSS”, bo nie przemawia na jego korzyść. Zdarza się przy tym, że jest powierzchowna i szablonowo opisuje dziecko. Rodzice, którzy otrzymali taką opinię, poszukują więc specjalisty, który wniesie skuteczne zarzuty do opinii OZSS celem podważenia prawidłowości wniosków Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów. Z tym problemem zgłasza się do mnie coraz więcej osób z całej Polski, bym pomogła im wnieść zastrzeżenia i zarzuty do opinii OZSS.

Publikacje

Na moim blogu, fanpage’u oraz autorskim kanale na YouTube publikuję wiele istotnych informacji. Pomogą Tobie oraz Twoim dzieciom przejść przez rozwód, bez istotnych strat emocjonalnych. Obejmują one m.in. takie zagadnienia jak: opieka nad dzieckiem w rozwodzie, podział opieki nad dzieckiem po rozwodzie, ustalenie i uregulowanie kontaktów z dzieckiem, zabezpieczenie kontaktów/widzeń z dzieckiem, władza rodzicielska po rozwodzie oraz alienacja rodzicielska.

Świadek kłamie na rozprawie rozwodowej

Podczas każdej rozprawy rozwodowej strony przedstawiają swoje stanowisko i swoje żądania. Szczególnie podczas rozwodu z orzeczeniem o winie dobrze jest […]

Odwołanie od opinii OZSS – konsultacje

Podejmując się tematyki związanej z badaniem OZSS chciałam mieć realny wpływ na to, że badanie OZSS zostanie odczarowane. Wiem, jak […]

Rozwód z orzeczeniem o winie czy bez orzeczenia – co wybrać?

To, czy zdecydujesz się na rozwód z orzeczeniem o winie czy rozwód bez orzeczenia o winie, ma konsekwencje zarówno prawne, […]